E.K.M.D.

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

PE ei pe mama lor !!!!


3 participanți

    problema de inceput

    anarchy
    anarchy
    EmoKill'oid
    EmoKill'oid


    Numarul mesajelor : 49
    Data de inscriere : 22/12/2008
    Varsta : 33
    Localizare : acasa

    problema de inceput Empty problema de inceput

    Mesaj  anarchy Lun Dec 29, 2008 11:12 am

    bah ha sa facem si noi...o "sarbatoare internationala"....ekmd....sa jtim si noi cand omoram ceva emo.....fara sa ne ceara cineva asta.....deci.....cred k e o idee buna .....sa terminam cu cavantul ....."emo"
    Ucigaltoaca
    Ucigaltoaca
    Admin


    Numarul mesajelor : 47
    Data de inscriere : 19/12/2008

    problema de inceput Empty Re: problema de inceput

    Mesaj  Ucigaltoaca Mar Dec 30, 2008 10:33 pm

    anarchy a scris:bah ha sa facem si noi...o "sarbatoare internationala"....ekmd....sa jtim si noi cand omoram ceva emo.....fara sa ne ceara cineva asta.....deci.....cred k e o idee buna .....sa terminam cu cavantul ....."emo"
    si ce sa facem de sarbatoare? sa ne cheltuim banii?...nu ms...poate doar daca faci tu cinste
    jack spintecatorul
    jack spintecatorul
    Incepator
    Incepator


    Numarul mesajelor : 5
    Data de inscriere : 19/12/2008

    problema de inceput Empty Re: problema de inceput

    Mesaj  jack spintecatorul Mier Dec 31, 2008 5:19 am

    strambati...pardon....stimati emo-hateri...sarbatoare va fi doar cand ultimului emo i se va scurge ultima picatura de sange!!!doar atunci!pana atunci am o propunere:
    facem cheta si ne luam ustensile pt asasinat emo isti!de exemplu o drujba....o combina de treierat.....o autonivelanta....un pickhammmer.....o coasa....chestii d-astea banale..
    Ucigaltoaca
    Ucigaltoaca
    Admin


    Numarul mesajelor : 47
    Data de inscriere : 19/12/2008

    problema de inceput Empty Re: problema de inceput

    Mesaj  Ucigaltoaca Mier Dec 31, 2008 11:25 am

    jack spintecatorul a scris:strambati...pardon....stimati emo-hateri...sarbatoare va fi doar cand ultimului emo i se va scurge ultima picatura de sange!!!doar atunci!pana atunci am o propunere:
    facem cheta si ne luam ustensile pt asasinat emo isti!de exemplu o drujba....o combina de treierat.....o autonivelanta....un pickhammmer.....o coasa....chestii d-astea banale..
    scump al dracu!!!
    nu e mai usor sa luam lame si sa le impartim pe strada la toti emo pe care ii intalnim? Basketball
    ca de omorat...se omoara singuri Twisted Evil

    Continut sponsorizat


    problema de inceput Empty Re: problema de inceput

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 5:59 am